۱۸ مطلب توسط «حسین میری» ثبت شده است

چگونه فردی موفق باشیم

افراد موفق می‌دانند که چگونه بر روی درس خود تمرکز کنند، و زمانی که به  نیاز دارند استراحت کنند. آن‌ها می‌توانند زمان خود را عاقلانه مدیریت کنند، برنامه‌های مناسبی برای یادگیری داشته باشند و بیشتر وقت خود را صرف یادگیری کنند. در این فرآیند، افراد موفق نیز می‌دانند که چگونه یادگیری را برای خود شیرین و جذاب کنند.

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
حسین میری

برقراری ارتباط با زبان بدن

در ارتباط برقرار کردن مهم ترین نوع آن ارتباط با زبان بدن است که بسیار پرکاربرد می باشد برای این کار چند نکات باید رعایت شود

حرکت اول شناخت افراد می باشد که نکته ای بسیار مهم در ارتباط برقرار کردن است

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
حسین میری

چگونه ارتباطی موثر برقرار کنیم

ارتباط برقرار کردن در هر گروه سنی به یک صورت است مهمترین نکته لازم در ارتباط برقرار کردن این است که باید اعتماد به نفس بالایی داشته باشید تا به راحتی با افراد ارتباط برقرار کنید.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
حسین میری

نحوه مطالعه ریاضی

ریاضی، هیچ راهی برای انکار ریاضی و فرار کردن از آن وجود ندارد. در هر کجا دنیا هم که باشید جمع و تفریق ، ضرب و تقسیم ، رادیکال انتگرال ، سینوس و کسینوس و غیره رو باید بلد باشید، در غیر این صورت از خیلی چیز ها عقب می مانید.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
حسین میری

چگونگی افزایش تمرکز هنگام مطالعه


تمرکز هنگام مطالعه می تواند سخت باشد مخصوصا اگر مطلب که مطالعه می کنید مطلب مورد علاقه تان نباشد و یا در مدرسه و یا هنگام درس لذت کافی را از آن مطلب نبرده باشید.


۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
حسین میری

نحوه مطالعه موثر

شما ممکن است ساعت ها مطالعه کنید اما این لزوما به این معنی نیست که آن مطلب را به خوبی درک کرده اید . مطالعه موثر به این معنی است که یک مطلب را در مدت کوتاه و با درک بیشتر مطالعه کنید و در نهایت نمره برتر را دریافت کنید. حال با چند روش می توان این کار را آسان کرد.

۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰
حسین میری

می باشد Rekita.blog.ir تمامی حقوق این وبلاگ متعلق به


هدایت به بالای صفحه